Kuaförlük Eğitimi Sertifika Kursu


3,750.00 

E-Devlette Sorgulanabilir Sertifika %100 Öğrenme Garantisi Üniversite Onaylı Sertifika En Uygun Fiyat, En Kapsamlı Eğitim

KUAFÖRLÜK EĞİTİMİ SERTİFİKA KURSU

 

Kuaför; saç ve sakal kesimi, renklendirme, şekillendirme ve bakımına ilişkin işlemleri, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, estetik yorum katarak, yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

 

Kuaförlük eğitimi sertifika kursu;

Eğitim Adı: Kuaförlük eğitimi

Eğitim Süresi: 2448 Saat

Eğitim Sertifikası: Devlet Üniversitesi Onaylı Sertifika

Eğitim Şekli:  Karma eğitim modeli

 

Kuaförlük eğitimi özellikleri

Kuaförlük eğitimi kuaförün yapması gereken tüm işlemleri uygulamalı olarak alabilecekleri bir eğitim programından oluşmaktadır. Bu eğitim programı sayesinde yalnızca kuaförlük mesleği eğitimi yanı sıra temel beceriler ve güncel uygulamaları da içeren uzun bir konu listesini barındırmaktadır.

 

Kuaförlük Kursunun Amacı Nedir?

Kuaförlük Eğitimi temel amaç olarak ilgili iş yerlerinde çalışan bireylerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuş modüllerden oluşmaktadır. Yalnızca teorik eğitim yerine uygulamalı eğitimlere de yer veriliştir. Aynı zamanda yaparak, yaşayarak öğrenme güdüsü ile yeterliliğe dayalı modüllere sahiptir.

 

KUAFÖRLÜK KURSUNA KİMLER LATILABİLİR?

En az okur – yazar olmak ve mesleği yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak kursa katılmak için yeterlidir.

 

KUAFÖRLÜK EĞİTİMİNE KATILMAK İÇİN;

05072046182

 

03224580458

Kategoriler:
0
Erzurum Eğitim Sertifika