Arıcılık Eğitimi Sertifikası


990.00 

E-Devlette Sorgulanabilir Sertifika %100 Öğrenme Garantisi Üniversite Onaylı Sertifika En Uygun Fiyat, En Kapsamlı Eğitim

Arıcılık Kursu ve Sertifikası

Arıcılık kursu arıcılık yapmayı düşünen yada faal arıcılık yapanların katılabileceği bir eğitimdir. Arıcılık kursuna katılarak devlet üniversitesi onaylı arıcılık sertifikasını alabilirsiniz. Arıcılığı faal olarak yapan kişilerin katılarak eğitimlerden edindiği bilgilerle daha modern ve verimli üretim yaparak ekonomik bir girdi sağlarlar. Devlet Üniversitesi onaylı arıcılık sertifikası alarak arıcılık yaptığınızı belgeleyebilirsiniz.

Arıcılık Kursu

Arıcılık Kursu ile profesyonel arıcılığa ilk adımı atmış olacaksınız. Kurs’da Arıcılık yapılırken çevrenizden duyduğunuz belkide yanlış yaptığınız bir çok şeyi akademik eğitmenlerimizden doğrusunun nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Eğitimler ve sağladığımız dökümanlar önceden arıcılık yapmamış kişileri arıcılık yapabilecek düzeye getirmekte olduğu gibi halen arıcılık yapanlarada önemli bilgiler kazandırmaktadır. Arıcılığı daha bilinçli yapma yeteneği kazanacağınız gibi ekonomik kayıplarında oluşmasını engelleyebileceksiniz.

Arıcılık kursunu tamamladıktan sonra hastalıklarla mücadelede bilgi birikimi elde edip kolonilerinizin ömrünü uzatıp verimini arttıracaksınız. Arıcılık kursu ile birlikte modern çağımızın yöntem ekipmanları hakkında bilgi donanımınız en üst seviyeye ulaşacaktır.

Arıcılık Sertifikası

Sertifikanız Anlaşmalı Olduğumuz Devlet Üniversitesi Tarafından Verilecektir.

Devlet Üniversitesi Onaylı Arıcılık Sertifikası ve Kursu için Gereksinimler!

Kursiyerlerden başvuru esnasında istenilen belgeler aşağıdadır.

  • Kimlik Fotokopisi

Arıcılık Kursu’nda neler öğreneceksiniz?

Arıcılık tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun olarak ilgi gören tarımsal uğraşlardan biridir. Bu noktada yaptığımız Arıcılık Eğitimlerinde kişilerin “Arıcılık hakkında HİÇ bilgileri olmadığı düşünülerek program hazırlanmıştır.

Kategoriler:
0
Erzurum Eğitim Sertifika